Atribuită
Cumpărare directă
Dulap metal pentru medicamente 4 usi 2 metalic 2 sticla 3 polite 900X400X1900 CU MONTAJ ASAMBLAT conform oferta nr. 6549/27.01.2021, transport inclus in pret. Se vor livra initial, in 29.01.2021 2 bucati, restul ultertior, in termen maxim de 3 saptamani.
- Număr anunț
- DA27301710
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 33192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.196 RON
- Valoare atribuită
- 3.196 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.