Atribuită Cumpărare directă

50F2H00 BLACK (5000 PAG) CARTUS TONER COMPATIBIL LEXMARK MS310D MS310DN MS410D MS410DN MS510DN MS610 PRODUS PREMIUM 100% NOU, NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT GARANTIE 36 LUNI MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECTATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI STANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA, VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: *LEXMARK MS310D *LEXMARK MS310DN *LEXMARK MS410D *LEXMARK MS410DN *LEXMARK MS510DN *LEXMARK MS610DE *LEXMARK MS610DN *LEXMARK MS610DTE PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail ofertare1@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA27272853
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR BACAU (CUI 17617060)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187 RON
Valoare atribuită
187 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187 RON

din 187 RON estimat