Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia urmatoarelor: - servetele tip V,2 straturi, 160buc/pachet- 300 pachete; -hartie igienica 3 straturi, 105g/rola -400 role -Sapun lichid rezerva , curata si catifeleaza pielea 4l-10 buc; -Gel dezinfectant toaleta, solutie de pentru curatat WC 750ml -20buc; -Detergent solutie de spalat vase lichid, 750ml -20 buc -Detartrant , curata si indeparteaza depunerile de calcar 1l-30buc Odorizant wc cu suport plastic, parfumeaza si igienizeaza toaleta, 55g -40 buc ; -Cif crema de curatat gresie faianta obiecte sanitare ceramice 750 ml -20 buc; Domestos dezinfectant toaleta, solutie de pentru curatat WC 750ml -20buc ; - Detergent gresie 1l-40buc; -Mop BBC 350g-20 buc; - Coada lemn mop -20buc; - Odorizant WC Bazin-20 buc; -Saci menajeri negri 35l,50 buc/rola -40 role; -Saci menajeri negri 60 LITRI, 50 buc/rola -40 role; -Saci menajeri negri 120 L,10 buc/rola -40 role; -Saci menajeri negri 240 LITRI, 10 buc/rola-40 role; -Rezerva odorizant camera-40 buc
- Număr anunț
- DA27255186
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.180 RON
- Valoare atribuită
- 4.180 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.