Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN MARIMEA M - 71066767 L - 71011232 CANTITATE: MARIMEA M 50 CUTII, MARIMEA L 50 CUTII Manusi usor pudrate. Prezinta urme de pulbere lubrifianta. Material: latex. Marime: M L Culoare: alb. Ambalare: 100 buc/cutie. PERSOANE DE CONTACT: Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA27210614
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.400 RON
- Valoare atribuită
- 3.400 RON
- Data publicării
- 08.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.