Atribuită Cumpărare directă

KIT COVID19 - COMBINEZON clasa protectie 5,6 + BOTOSI tip cizma CORONAVIRUS COVID 19 - STOC COMBINEZON IMPERMEABIL PROTECTIE Clasa de protecție: tip 5,6. material netesut tip polipropilena acoperite cu film laminat polietilena. Material respirabil pentru a ajuta la reducerea acumulării de căldură și pentru a promova uzura confortabilă. Talia si gleznă elastică ofera comoditate și libertate de mișcare pentru confort suplimentar. BOTOSI TIP CIZMA: Talpa rezistenta la alunecare. Material respirabil pentru a ajuta la reducerea acumulării de căldură și pentru a promova uzura confortabilă. Glezna elastică pentru confort și libertate de mișcare pentru un plus de confort. Rezistenti impotriva riscului de contaminare si lucrul cu substante periculoase. Culoare:albi. Marime: o singura marime cu 55 cm inaltime si 38 cm talpa. Din material netesut tip polipropilena acoperite cu film laminat polietilena. Materialul ofera confort pe toata durata purtarii si piciorul nu transpira. Categoria III Regulamentul privind echipamentele de protecție personală (UE) 2016/425 Clasa de protecție: tip 5,6. Husa de protecție pentru încălțăminte este destinată să fie purtată peste propriile cizme. Nesterilă, de unică folosință Legatura cu elastic deasupra gambei. TS EN 14126 Îmbrăcăminte de protecție - Cerințe de performanță și metode de încercare pentru îmbrăcăminte de protecție împotriva agenților infecțioși TS EN ISO 13982-1 Îmbrăcăminte de protecție pentru utilizare împotriva substanțelor chimice

Număr anunț
DA27209908
Autoritate contractantă
SPITALUL TICHILESTI (CUI 4793871)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat