Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE DEZINFECTIE PRIN NEBULIZARE in vederea prevenirii raspandirii covid-19, a cladirii CDZ Bucuresti - 6.568 mp, 16.420 mc; Prestatorul va efectua in total 18 sedinte (una pe saptamana) rezultand un total de 295.560 mc (18x16.420mc). In principiu, serviciile vor fi prestate in fiecare zi de marti, daca nu se stabileste o alta zi de comun acord cu beneficiarul. La finalul fiecarei prestari saptamanale, se va incheia un proces verbal de prestare a serviciilor, care va sta la baza facturii emise pentru saptamana respectiva.
- Număr anunț
- DA27271966
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
- Furnizor / câștigător
- DD DERATEX PREVENT SRL (CUI 17968703)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.378 RON
- Valoare atribuită
- 41.378 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.