Atribuită
Cumpărare directă
DISTRUGE CORONAVIRUSUL în 30 sec.! Produs alcoolic gata de utilizare, pentru dezinfecția rapidă, prin pulverizare sau ștergere, a suprafețelor, mobilierului și echipamentelor medicale. Descosept AF este dezinfectantul de suprafețe ideal pentru situațiile în care este necesară o dezinfecție rapidă a suprafețelor din următoarele domenii: Descosept AF este testat conform următoarelor standarde de eficacitate antimicrobiană: Bactericid: EN 13727, EN 1276, EN 13697, EN 16615; Levuricid (Candida albicans): EN 13624, EN 1650, EN 13697, EN 16615; Micobactericid: EN 14348; Virucid (incl. HIV, HVB, HCV și coronavirus): EN 14476. Domeniu de utilizare: Spitale și clinici, Ambulanțe, Stomatologie, Medicină veterinară, Cosmetică, HoReCa, Școli și grădinițe, Companii și instituții. Aviz biocid Ministerul Sănătății: 4412BIO/02/12.24
- Număr anunț
- DA27203695
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.421 RON
- Valoare atribuită
- 1.421 RON
- Data publicării
- 06.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.