Atribuită
Cumpărare directă
Sonda endotraheala cu balonas IOT nr. 7 = 10 buc, nr.7.5 = 10 buc, nr.9.5 = 10 buc, nr.9=10 buc Lantete gratuite - la Accu chek Fixator sonda IOT = 6 buc adult si 5 buc copii Masca oxigen cu rezervor adulti = 1300 buc si copii = 200 buc Mandren sonda intubatie copii = 50 buc si 50 de adulti Sonda aspiratie de la nr 3-9 cate 10 buc din fiecare Adaptor aspirator chirurgical TOBY Filtru antibacterian si hidrofob pentru aspirator BOSCAROL
- Număr anunț
- DA27237231
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
- Cod CPV
- 33141620-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.966 RON
- Valoare atribuită
- 14.966 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.