Atribuită Cumpărare directă

Halat unica folosinta nesteril 15gr/mp -LIVRARE IMEDIATA!! Halat unica folosinta nesteril. - fabricat din ţesătură din polipropilenă, culoare alba - grosime 15gr/mp, - legaturi la spate

Număr anunț
DA27212645
Autoritate contractantă
Orasul Avrig (CUI 4241087)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.660 RON
Valoare atribuită
1.660 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.660 RON

din 1.660 RON estimat