Atribuită
Cumpărare directă
1.Clor Ace 2 L 30buc X 6.00 lei=180.00 2.Bureti sarma 45 buc X0.49 lei=22.05 3Bureti vase 65 buc X 0.45 lei=29.25 4.Sano crema de curatat 24buc X 10.00 lei=240.00 5Detartrant 36L X 4.00 lei=144.00 6.Detergent vase Fairy 52bX5.85=304.2 7.Rola maieu 250 buc/rola 6buc X 25 lei=150.00 8Sapun lichid 1L pompita 172buc X 6.00 1032.00 9.Sapun lichid Ivy 500 ml cu pompita 36 buc X 3.50 126.00 10Prosop hartie zz (250 buc/pach) 180pachX3.08 =554.40 11.Pungi 2kg (500/rola) 8 buc X5.45=43.60 12.Galeata cu storcator ovala 5buc X13.00 lei/buc =65.00 13.Mop rezerva 97 buc X 3.00 lei/buc=291.00 lei 14Matura cu coada pvc 16buc X5.50=88.00 15.Bonux automat 6 kg 6 pungi X29.50 lei/buc =177.00 16.Detergent geam 24 buc X 3.00 lei/buc=72.00 173Clor 2L 10buc X 4.00lei =40.00 18..Hartie igienica alba 2 str celuloza 800 buc X 0.65 lei/buc =520.00 19.Prosop hartie rola 2000 role X 1.30 lei/buc =2600.00 20Pahare uf set 100 buc/ set 30 set x 7.00 lei/set=210.00 21.Hartie igienica Jumbo 2 str 100 buc X 3.25=325.00 22.Cos pedala 18L 1 bucX29.50 lei/buc=29.50 23.Faras pvc cu coada lunga 8 buc X8 lei/buc=64.00
- Număr anunț
- DA27309416
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.307 RON
- Valoare atribuită
- 7.307 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.