Atribuită
Cumpărare directă
Turbo Break Se utilizeaz atat la prespalare cat si la spalare in scopul cresterii alcalinitatii solutiei de spalare, ajuta la scoaterea murdariei dintre fibrele textile.In functie de tipul textilelor si al procesului de spalare dozajul ete intre 2-15 ml/kg de textile uscate pentru fiecare etapa de spalare.Ambalare bidon plastic 24 kg. ECOBRITE DESTAINER -Inalbitor lichid pe baza de clor pentru masini de spalat rufe. Ecobrite DESTAINER este un produs lichid super concentrat care curata repede, inalbind petele si lasand textilele curate. Ambalare 20l Ozonit Super-Înalbitor si dezinfectant pentru textile • Pentru dezinfectia termochimica a textilelor la 550C si 700C, conform ghidurilor RKI (Robert Koch Institut, Germania); • Consum redus de energie în procesul de spalare; • Pastreaza calitatea tesaturilor • Degradare minima a tesaturilor, grad de alb ridicat • Certificat ecologic • Concentratie dubla Ambalare: canistra 22 kg
- Număr anunț
- DA27205217
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.971 RON
- Valoare atribuită
- 1.971 RON
- Data publicării
- 06.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.