Atribuită Cumpărare directă

Prezenta tine loc de comanda. Plata se va face cu ordin de plata la 30 zile de la data receptiei produsului, in contul de trezorerie specificat de furnizor la emiterea facturii. Produsele se vor livra la magazia spitalului, in intervalul orar luni-vineri 08:00-14:00. Transportul este suportat de catre furnizor, fara costuri suplimentare pentru autoritatea contractanta. Balsam lichid pentru rufe ce confera un parfum placut. Imbunatateste rezultatul spalarii rufelor si confera catifelare rufelor reducand electricitatea statica. Reduce cutele si implicit timpul de calcare. Ambalare 20l.Ozonit Super-Înalbitor si dezinfectant pentru textile • Pentru dezinfectia termochimica a textilelor la 550C si 700C, conform ghidurilor RKI (Robert Koch Institut, Germania). ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID - detergent enzimatic. Ecobrite Booster Plus este un produs lichid, super concentrat, format dintr-un amestec de produse alcaline, agenti de conditionare a apei si agenti organici anti-redepunere. Ambalare 25kg

Număr anunț
DA27261671
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.972 RON
Valoare atribuită
5.972 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.972 RON

din 5.972 RON estimat