Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanța și suportul tehnic SIMEC privind -planificarea și execuția bugetară; -angajarea, lichidarea, ordonanțarea și plata cheltuielilor bugetare; -managementul economico-financiar integrat; managementul resurselor umane și salarizării; - balanță/bilanț. -raportari FOREXEBUG
- Număr anunț
- DA27297192
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Piatra Neamt (CUI 28333897)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72253200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.340 RON
- Valoare atribuită
- 11.340 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.