Atribuită Cumpărare directă

Se prelungește durata contractului prin act adițional începand cu data de 01.01.2021 până la data de 30.04.2021 în conformitate cu prevederile art.15 din contractul de servicii legislative cu nr. 2447/30.04.2020.

Număr anunț
DA27198252
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760 RON
Valoare atribuită
760 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760 RON

din 760 RON estimat