Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CATALOG Abonament anual - Servicii legislative de acces si actualizare iLegis - 6 utilizatori (3 useri pt. UM01606 Sibiu + 3 useri pentru UM01612 Sibiu) Perioada de valabilitate a abonamentului - 12 luni - 01.01.2021 – 31.12.2021

Număr anunț
DA27203899
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
06.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat