Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare baza de date Legis Studio pentru perioada 07.01.2021-07.01.2022 pentru RAAN executiv si Sucursala Romag Termo

Număr anunț
DA27195868
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA PENTRU ACTIVITATI NUCLEARE (CUI 10882752)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430 RON
Valoare atribuită
1.430 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430 RON

din 1.430 RON estimat