Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare a produsului informatic legislativ LEX EXPERT. Pretul include si versiunile ulterioare ale produsului. Pretul se refera la sub 200 utilizatori in retea.

Număr anunț
DA27208074
Autoritate contractantă
Filarmonica Oltenia Craiova (CUI 4829924)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI 6756055)
Cod CPV
72260000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.380 RON
Valoare atribuită
1.380 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.380 RON

din 1.380 RON estimat