Atribuită
Cumpărare directă
Abonament lunar produs legislativ pentru 11 luni în perioada 01.02.2021 și până la 31.12.2021 instalat astfel: în rețeaua locală a Instituției Prefectului Județul Botoșani, Str.Piața Revoluției nr.1-3 care să permită acces pentru toți utilizatorii conectați în rețea, maxim 50 utilizatori și pe o stație de lucru monopost, care va oferi servicii în cazul nefuncționării softului în rețeaua locală
- Număr anunț
- DA27264071
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI 6756055)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.