Atribuită
Cumpărare directă
ABONAMENT LUNAR PRODUS LEGISLATIV LA SEDIUL S.P.C.P. Botoșani și la sediul S.P.C.R.P.C.Î.V. Botoșani pentru 11 luni începând cu 01.02.2021 și până la 31.12.2021, care sa fie instalat astfel: pe o statie de lucru monopost la Serviciul Comunitar de Pasapoarte Botosani, B-dul Mihai Eminescu nr.24 și pe o statie de lucru monopost la Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor Botosani Strada Calea Nationala nr.58
- Număr anunț
- DA27264169
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI 6756055)
- Cod CPV
- 72260000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.