Atribuită Cumpărare directă

Lampa masurare ioni cu diametrul de 1.90 cm Nota: Aceasta piesa de schimb este necesara reparatiei Spectrometrului de masă prevazut cu cromatograf de lichide (sistem nano-LC/MS), cod LCMS 11-02 “Orbitrap Velos Pro”. Prezenta achizitie tine loc de comanda ferma.

Număr anunț
DA27284747
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.673 RON
Valoare atribuită
3.673 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.673 RON

din 3.673 RON estimat