Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere: 1 buc x Drum Unit XEROX original 101R00474, 5 buc x Cartus toner compatibil BROTHER TN2320, 8 buc x Cartus toner compatibil HP 283X, 5 buc x Cartus toner compatibil HP Q2612A, 1buc x Cartus toner compatibil HP cb435/cb436a/285a, 1 buc x Cartus Toner Original Xerox Phaser 3052, 106R02782 (2BUC) 2X3K
- Număr anunț
- DA27212722
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.496 RON
- Valoare atribuită
- 1.496 RON
- Data publicării
- 08.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.