Atribuită
Cumpărare directă
Revizie lunara pentru copiatoare, imprimante, multifunctionale și faxuri - 100 buc/luna, Revizie lunara pentru laptopuri - 30 buc/luna, Revizie lunara pentru videoproiectoare - 25 buc/luna, Revizie lunara pentru Sisteme de control acces - 2 buc/luna, Revizie lunara pentru sistemele de supraveghere -2 buc/luna, Revizie lunara pentru sistemele de prevenire a incendiilor - 1 buc/luna, Automatizare Bariere -2 buc/luna, Revizie lunara pentru sistemele antiefractie - 1 buc/luna. Serviciile se vor presta in baza contractului încheiat cu beneficiarul. Pentru încheierea contractului se vor trimite la adresa: achizitiipublice@ulbsibiu.ro, urmatoarele documente: Formularele atasate completate si stampilate, copie certificat constatator extins din care sa reiasa obiectul de activitate și reprezentanții legali, informații privind plata si cota TVA-ului.
- Număr anunț
- DA27216348
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.320 RON
- Valoare atribuită
- 109.320 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.