Atribuită Cumpărare directă

Maxil Sept Ultrarapid 1L Dezinfectant pentru dispozitive medicale Maxil Sept Ultrarapid Dezinfectant pentru dispozitive medicale si orice tip de suprafete - NU NECESITA CLATIRE Produsul MAXIL SEPT ULTRA RAPID se utilizeaza la dezinfectarea suprafetelor, dispozitivelor medicale rezistente la alcooli, din institutiile sanitare si institutiile private, spitale, centre medicale, camine de batrani, scoli, industrie farmaceutica, cosmetica si alimentara. Efectul biocid se instaleaza in 2 minute. Actiune bactericida,fungiciva,sporicida,virucida,microbactericida conf Aviz nr:2182BIO/02/05.1 Produsul are o uscare rapida si nu lasa reziduri. MOD DE AMBALARE: Flacon 1 litru gata preparat cu pulverizator

Număr anunț
DA27251863
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.035 RON
Valoare atribuită
1.035 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.035 RON

din 1.035 RON estimat