Atribuită
Cumpărare directă
Nr.crt. Denumire produs/ Caracteristici U.M. Cantitate Pret/ UM fara TVA Valoare Lei fara TVA 1. Papuc neizolat – Papuc Cu stanat 6mm/ 6 Buc 20 0.62 12.40 2. Priza simpa PT cu capac contact de protectie Buc 2 19.72 39.44 3. Copex metalic 16mm m 100 1.46 146.00 4. Fisa bipolara 16A - Stecher ceramic cu CP si inel, IPEE Buc 5 7.72 38.60 5. Tarus impamantare galvanizat 1.5m Buc 9 45.99 413.91 TOTAL OFERTA FARA TVA: 650.35 Preturile din oferta sunt in LEI si nu contin TVA; Costul transportului este inclus in pret; Termen de livrare maxim 2 zile de la receptionarea comenzii ferme; Termen de plata maxim 30 de zile de la emiterea facturii. Valabilitatea ofertei este de 60 zile Conform oferta transmisa nr.59/15.01.2021 (nr. CTP 565/15.01.2021) pentru anunt ADV1193477/15.01.2021
- Număr anunț
- DA27245160
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.