Atribuită
Cumpărare directă
Descriere lucrari incluse in pret:_x000D_ a) Verificarea integritatii aparatului;_x000D_ b) Operatii de curatare a aparatului;_x000D_ c) Verificarea si reglarea instalatiei de ardere în scopul realizarii unei arderi complete _x000D_ d) Intocmirea rapoartelor de verificare conform PT A1-2010 (la scadenta)_x000D_ e) Raportare periodica la ISCIR (servicii operator RSVTI unde este cazul)_x000D_ f) Verificarea supapelor de siguranta anual_x000D_ g) Verificarea cosului de fum anual_x000D_ h) Revizie anuala _x000D_ Valoarea finala este de minim 100 de lei / locatie_x000D_
- Număr anunț
- DA27223406
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII C. Brancoveanu (CUI 17344149)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI 6593861)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 12.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.