Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica pentru aplicatia Prosys - unitati Iasi

Număr anunț
DA27294457
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 21 (CUI 32209537)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.290 RON
Valoare atribuită
6.290 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.290 RON

din 6.290 RON estimat