Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si procesare a deseurilor medicale generate de Centrul de vaccinare impotriva COVID situat in Caminul Cultural din satul Ruda, comuna Budesti, judetul Valcea. Serviciile vor avea loc de două ori pe saptamana timp de 18 saptamani.
- Număr anunț
- DA27261848
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.620 RON
- Valoare atribuită
- 1.620 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.