Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale - obiecte ascutite (cu exceptia 18 01 03) – 18 01 01 - obiecte ascutite (din categ 18 01 03)- 180101(180103*) - deseuri a caror col si elim fac ob unor mas speciale- 18 01 03* - fragmente si organe umane, inclusiv recip de sange-18 01 02(180103*) - deseuri chimice nepericuloase - 18 01 07 Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale: medicamente expirate – 18 01 09 (altele decat cele specificate la 18 01 08)– conform HG 856/2002 chimicale constand din sau continand SP - 18 01 06* Servicii de colectare, transport si eliminare substante chimice de laborator rep. SP incl amest s.c. lab.16 05 06*

Număr anunț
DA27231217
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.915 RON
Valoare atribuită
2.915 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.915 RON

din 2.915 RON estimat