Atribuită Cumpărare directă

Executie put forat adancime de 50 m cu tubulatura dn 125mm ,montat pompa si camin de acces.

Număr anunț
DA27306432
Autoritate contractantă
Comuna Daesti (Primaria Comunei Daesti) (CUI 2540651)
Furnizor / câștigător
HIDROTOP SRL (CUI 18003310)
Cod CPV
45262220-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.160 RON
Valoare atribuită
24.160 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.160 RON

din 24.160 RON estimat