Atribuită Cumpărare directă

DESDERMAN PURE GEL – Antiseptic INCOLOR SI INODOR pe baza de alcool, utilizat pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare. _x000D_ FARA COLORANTI SI FARA ODORIZANTI - PENTRU PIELE SENSIBILA_x000D_ Spectru larg de actiune_x000D_ Datorita continutului de etanol prezinta o considerabila eficacitate microbiologica._x000D_ Ambalaje disponibile : flacon de 100 ml, 500 ml, 1 litru_x000D_ Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii._x000D_ Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania._x000D_ Pret: / flacon 1 litru cu pompa dozatoare_x000D_

Număr anunț
DA27266967
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.930 RON
Valoare atribuită
4.930 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.930 RON

din 4.930 RON estimat