Atribuită
Cumpărare directă
10 6001640 SURUB LEMN 4X35 07101D4003500 BUC 200,00 0,05 8,40 1,60 20 6001533 SURUB LEMN 4X60 07101D4006000 BUC 200,00 0,13 21,85 4,15 30 6014276 SURUB AUTOP. 4,2X13 29660B42013F2 50BUC PUN 4,00 7,83 26,32 5,00 40 4006127 SURUB AUTOP MET 4.2X25 29660B4202500 BUC 200,00 0,08 13,45 2,55 50 4006653 SURUB AUTOP INECAT 4.2X25 39601B4202500 BUC 200,00 0,11 18,49 3,51 60 1045185 SET 2 CUTII 12+18 NBX1218 SET 1,00 34,80 29,24 5,56 70 1027363 SET 10 SURUBELNITE HOLZER P SET 1,00 63,25 53,15 10,10 80 7006000 SET PILE LT25165 SET 1,00 49,31 41,44 7,87 90 1048627 LAMPA EMERG 30LED 7H/10H NEPERM 19-914/N BUC 4,00 43,30 145,55 27,65 100 1046963 HOFF BEC LED 10W 24V AC/DC E27 CW BUC 20,00 21,99 369,58 70,22 110 1045002 HOFF BEC LED B80 23W E27 WW BUC 9,00 29,99 226,82 43,09 120 1000244 NEON MASTER TL-D SUPER80 18W/840 BUC 20,00 6,99 117,48 22,32 130 1012665 SET 2 STARTERE S10 4X65W SET 25,00 5,88 123,53 23,47 140 1043836 SET 24 BAT ALC VARTA ENERGY LR6 AA SET 2,00 26,99 45,36 8,62 150 7000538 DET.PARDOSELI AMIANO AM 255 10L BUC 1,00 55,25 46,43 8,82
- Număr anunț
- DA27196853
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.134 (CUI 33327743)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.287 RON
- Valoare atribuită
- 1.287 RON
- Data publicării
- 04.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.