Atribuită Cumpărare directă

10 1006599 ELEGANT PRIZA DUBLA PBDC PT CP E 045488 BUC 10,00 14,32 120,34 22,86 20 1056705 ROLA 50M TUB RIFLAT PVC 20 320N CU FIR BUC 1,00 30,50 25,63 4,87 30 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 2,00 24,00 40,34 7,66

Număr anunț
DA27213849
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186 RON
Valoare atribuită
186 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186 RON

din 186 RON estimat