Atribuită
Cumpărare directă
3034900 ASPIRATOR ROVUS VICTOR 1 BUC 7014545 MANUSI LACATUS PIELE EIDER M106922-10 10 BUC 7027598 MANUSI PIELE IMBLANITE EM4 10 BUC 7027604 MANUSI CU PICOURI GROASE EM21.1 10 BUC 4008901 MOCHETA TKT FAVORIT 1212 ( 4 M) 48 M2 4007263 COLT INT PLINTA SMART 528 NUC 2/SET 2 SET 4007273 IMBINARE PLINTA SMART 528 NUC 2/SET 4 SET 4019607 CAPETE S/D PLINTA SMART 528 NUC 2/S 1 SET 4007280 PLINTA SMART FLEX 528 NUC 2,5ML 15 BUC 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 4014418 STERGATOR RT POLIPROP RUBERED RT33140x60 10 BUC 4019095 STERGATOR FINNTURF GREY 90X60 CM 4 BUC 6007983 MUFA TABLA GALV D220 1 BUC 2006563 TUB INOX FLEXIBIL D220 2 BUC 2012473 ELEMENT LINIAR INOX IZOLAT 1M D250/300 10 BUC 2006772 RAMIFICATIE INOX 135GR+DOP D250/300 1 BUC 2014878 REDUCTIE NEIZOLATA INOX 250-220 1 BUC 2012475 SUPORT PRINDERE PERETE D300 7 BUC 2005131 TERMINAL INOX CONTRA PLOAIE/VINT D300 1 BUC
- Număr anunț
- DA27285677
- Autoritate contractantă
- Primaria comunei Patulele (CUI 6140720)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.445 RON
- Valoare atribuită
- 8.445 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.