Atribuită Cumpărare directă

RAFT STABIL 175 192X75X35 CM GALV SCARA AL 3 TREPTE 2913 SCARA AL 2X7 7507 ASPIRATOR WD4 PR 1.348-150.0 40KWH

Număr anunț
DA27223132
Autoritate contractantă
Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.636 RON
Valoare atribuită
1.636 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.636 RON

din 1.636 RON estimat