Atribuită Cumpărare directă

BOCANCI , INDICATOR SUPRAVEGHERE VIDEO, INDICATOR PASTRATI DISTANTA, FOLIE DELIMITARE ALB-ROSU , PANTALON CU PIEPTAR BLEUMARIN , MANUSI PIELE, CHEIE RACORD ABC OTEL , SCURTA 3 IN 1 ORANGE/BLEUMARIN , BEC LED A60

Număr anunț
DA27263213
Autoritate contractantă
COMUNA BABANA (PRIMARIA) (CUI 4543980)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.168 RON
Valoare atribuită
1.168 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.168 RON

din 1.168 RON estimat