Atribuită
Cumpărare directă
4019573 PARCHET FP170 8MM CL 31 CORDOBA OAK 71 PAC 4016434 PLINTA PARCH CANAL 10456-6006 DOUSSIE 60 BUC 4016446 ELEMENT IMB PLINTA 10456-6006 DOUSIE 5/S 11 SET 4016443 CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6006 DOUSSIE 11 SET 4016437 COLT INT PLINTA 10456-6006 DOUSSIE 4/S 14 SET 4016440 COLT EXT PLINTA 10456-6006 DOUSSIE 2/S 20 SET 1020797 DIBLU NYLON+SURUB 6x60 1pg=50 buc 01140 6 PUN 6035521 POLIST.EXTR XPS ZENTYSS G1 500X1000D 30 PAC
- Număr anunț
- DA27303056
- Autoritate contractantă
- ORASUL VINJU MARE (CUI 7536970)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.807 RON
- Valoare atribuită
- 5.807 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.