Atribuită
Cumpărare directă
SCAUN CONFERINTA, STOFA NEAGRA Dimensiunile scaun: 81 cm inaltime, 53 cm latime si 52 cm adancime. Sezut: 47 cm inaltime de la sol, 45.5 cm latime si 41.5 cm adancime. Buretele prezent pe sezut si spatar (3 cm grosime, respectiv 2.5 cm grosime) care asigura confort in utilizare. Scaunul are greutatea proprie de max. 5.5 kg si este construit pentru a sustine o greutatea maxima de 120 kg. Acesta se va livra asamblat, fiind gata de utilizare imediat.
- Număr anunț
- DA27289169
- Autoritate contractantă
- ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39113000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.418 RON
- Valoare atribuită
- 1.418 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.