Atribuită Cumpărare directă

10 1031453 CABLU MYYM 5X16 M 35,00 44,76 1.316,47 250,13 20 1000206 CABLU MYYM 3X2,5 (H05VV-F) T500 M 70,00 4,28 251,76 47,84 30 1039845 CANAL CABLU(JGHEAB) 40X40 CU CAPAC 2M BUC 18,00 7,87 119,04 22,62 40 1020134 MINICANAL 17X17 ADEZIV WDK MD17 6150292 BUC 35,00 12,24 360,00 68,40 50 1010003 FISA CU IESIRE DR ALBA 650105/050315 BUC 5,00 8,98 37,73 7,17 60 1033277 DISJ ACTI9 IK60N 2P 20A C A9K24220 BUC 1,00 33,99 28,56 5,43 70 1033294 DISJ ACTI9 IK60N 4P 32A C A9K24432 BUC 1,00 101,99 85,71 16,28 80 1006917 TABLOU ELECTRIC 8L IP40 BUC 1,00 18,99 15,96 3,03 90 1001078 PRIZA APARENTA 5P 32A 380V PKF32W435 BUC 1,00 45,90 38,57 7,33 100 1000814 FISA MOBILA 5P 32A 380V PKE32M435 BUC 1,00 29,90 25,13 4,77 110 1047607 ORION BLOC 4 PRIZE CU CP SI PROT COPII BUC 3,00 14,90 37,56 7,14 120 1047611 ORION BLOC 6 PRIZE CU CP SI PROT COPII BUC 4,00 19,90 66,89 12,71 130 7001169 BURGHIU SDS PLUS 24X400 2608836648 BUC 1,00 174,00 146,22 27,78

Număr anunț
DA27288741
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.530 RON
Valoare atribuită
2.530 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.530 RON

din 2.530 RON estimat