Atribuită
Cumpărare directă
10 8703620 BIROU STEFAN SONOMA 1200X500X750 DDM 1C BUC 2,00 229,00 384,87 73,13 20 8054383 BIROU REY OB ALB 1C BUC 2,00 199,00 334,45 63,55 30 8044844 BIROU PITIC BARDOLINO 2C BUC 2,00 119,00 200,00 38,00 40 8046356 SCAUN FELICIA C73 BUC 50,00 59,90 2.516,81 478,19 60 8017124 CUIER POM ST23044 1C BUC 4,00 69,90 234,96 44,64 70 9501280 SERVICIU LIVRARE EXTRA ZONE KM 120,00 3,00 302,52 57,48
- Număr anunț
- DA27241186
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39516000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.974 RON
- Valoare atribuită
- 3.974 RON
- Data publicării
- 15.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.