Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE COMUNA DOICESTI SUPORT TV KM20-22F LOPATA CU COADA TIP C CAZMA CU COADA LT35786 GREBLA 18D CU COADA FURCA 4 COARNE COADA LEMN RANGA CONSTRUCTIE 1200X25MM HOLZER HOFF DISTRIBUITOR SEMNAL TV 3 IESIRI CABLU COAXIAL RG6 75R AUTOPORTANT HOFF MUFA TV METALICA CU SURUB M HOFF SET 2 MUFE F + CONECTOR FF SILICON 1001 U 280ML MARODB DIY SPATULA FINISARE PERFECT SEAL DIBLU TIP T FLUTURE 10BC/CUT PVC DG-T-10 DIBLU RIG. TURBOLET 40 PISTOL PROF.PT.SILICON MASTERDYNE P822 TARNACOP 1,5KG COADA FIBRA 90 CM P403GL GREBLA 14D CU COADA
- Număr anunț
- DA27261474
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.195 RON
- Valoare atribuită
- 1.195 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.