Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze următoarele: 1) Raft metalic depozitare 265 kg/poliță, stabil – dimensiuni 192x100x50 = 6 buc., 2) Raft metalic depozitare 175 kg/poliță, stabil – dimensiuni 192x75x35 = 5 buc., 3) Scaun birou operațional, rotativ, mesh, negru = 1 buc., necesare pentru amenajarea depozitulu de echipamente de șantier în spațiul ”Fizică” și biroului M21.

Număr anunț
DA27299780
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39152000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.792 RON
Valoare atribuită
1.792 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.792 RON

din 1.792 RON estimat