Atribuită
Cumpărare directă
1. teava PP pentru canalizare interioara 110*2,7*2m , cod 2000041= 6 buc; 2. Cot PP HTB pentru scurgere D110, 87 grade , cod 2000054 = 6 buc; 3. Cot PP HTB pentru scurgere D110, 67 grade , cod 2000547 = 6 buc; 4. Colier metalic cu surub si diblu, cod 6001508= 10 buc; 5. pasta decapanta pentru lipit = 2 buc; 6. Pelerina ploaie PVC, marimea XL, cod- 7041001= 8 buc.
- Număr anunț
- DA27213040
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44163100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 469 RON
- Valoare atribuită
- 469 RON
- Data publicării
- 08.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.