Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE SI BIROU HARTIE COPIATOR A4-80GR 500COLI/TOP TOP 10.92 21840 600 6552 HARTIE COPIATOR A5-80GR 500COLI/TOP TOP 6.72 436.8 9 60.48 ROLA PLOTTER 80G/MP -DIMENSIUNE A0 814*50 BUC 42.02 42.02 1 42.02 HARTIE COPIATOR A3-80GR 500COLI/TOP TOP 22.69 113.45 1 22.69 ACE GAMALIE -CENTRUM 50GR/CUT CUT 1.1 5.5 1 1.1 AGRAFE 28MM -CENTRUM 100BUC/CUT CUT 0.72 7.2 3 2.16 AGRAFE 33MM -CENTRUM 100BUC/CUT CUT 0.8 8 3 2.4 AGRAFE 50MM CENTRUM 100BUC/CUT CUT 2.1 42 3 6.3 AGRAFE 78 MM-CENTRUM 50BUC/CUT CUT 3.15 12.6 1 3.15 BANDA CORECTOARE 5MMX8M BUC 2.1 21 1 2.1 BIBLIORAFT 5 CM PVC -NOKI DIFERITE CUL BUC 3.75 37.5 3 11.25 BIBLIORAFT 7.5 CM PVC NOKI DIFERITE CULORI BUC 3.9 1170 90 351 BURETIERA CU GEL BUC 5.92 29.6 1 5.92 CAPSE 24/6 1000BUC/CUT BUC 0.65 32.5 15 9.75 CORECTOR -FLUID CORECTOR CU PENSULA 20ML BUC 1.3 13 6 7.8 CUB ADEZIV COLORAT 400 FILE BUC 5.39 134.75 6 32.34 DOSAR CARTON CU SINA ALB 230GR BUC 0.3 60 60 18 DOSAR INCOPCIA 1/1 ALB 230GR BUC 0.35 70 60 21 DOSAR PLIC ALB 230GR BUC 0.35 35 30 10.5 DOSAR PVC CU SINA SI GAURI NOKI DIVERSE CUL BUC 0.31 310 210 65.1 ELASTIC BANI 100GR BUC 2.68 107.2 6 16.08 FOLIE PROTECTIE NOKI BUC 0.06 300 1500 90 MARCHER PERMANENT BUC 0.8 3.2 3 2.4 EVIDENTIATOR centrum diverse culori BUC 1.26 37.8 9 11.34 NOTES ADEZIV75*75 BUC 0.85 63.75 21 17.85 PIX GEL 0.7 BUC 0.7 280 120 84 PLIC BURDUF kraft 50mm BUC 0.42 126 90 37.8 PLIC C4 SILICONIC BUC 0.13 130 300 39 PLIC C5 SILICONIC BUC 0.09 36 60 5.4 PLIC C6 SILICONIC BUC 0.06 9 60 3.6 R
- Număr anunț
- DA27247648
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.898 RON
- Valoare atribuită
- 9.898 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.