Atribuită Cumpărare directă

Autorizatie de Functionare C.N.C.I.R. pentru rezervor GPL instalat si transport rezervor de stocare de GPL la sala de sport cu 180 locuri , loc Moftinu Mic Comunei Moftin

Număr anunț
DA27218532
Autoritate contractantă
Comuna Moftin (Primaria Moftin) (CUI 3897092)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI 8297854)
Cod CPV
65200000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.145 RON
Valoare atribuită
3.145 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.145 RON

din 3.145 RON estimat