Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale sterile prin RAZE GAMMA, iradiere, latex, cauciuc natural, prepudrate, hipoalergenice, marimi disponibile 7, 7,5, 8, 8,5 de unica folosinta, termen de valabilitate 5 ani. Numarul de bucati in ambalaj: Cut * 50 Perechi, Bax: 500 Perechi. In conformitate cu normele EN 455-1-2-3, ISO 9001, EN 556. Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL

Număr anunț
DA27238607
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.163 RON
Valoare atribuită
1.163 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.163 RON

din 1.163 RON estimat