Atribuită
Cumpărare directă
AUTOFORANT 5.5X32 C.HEX 4-12; SAIBA GARNIT.DE CAUCIUC; MUFA 20 PEHD;CABLU 5X1.5 MYYM; CABLU 2X1.5 MYYM; LEG.CABLURI NY NATUR 4.8X250; SURUB M6X20 C.HEX-933 /8.8Z;SAIBA PLATA SM 6.4X18X1.6-9021; ELECTROZI AL 3.25; COLIER PRES.64-67; BEC LED 10W S75 OSRAM;DISC A36 R SUP 230*2*22;BANDA IZOLIER GAL.-VERDE;LEG.CABLURI NY 4.8X300 NATUR;DISC A36 R SUP 115*2*22;SET 2TAROZI MF.DR.HSS-G M18X1;PERIE SARMA RK; FOLIE PF REG 4000X0.12;CABLU 2X2.5 MYYM;
- Număr anunț
- DA27287977
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI 25616767)
- Furnizor / câștigător
- VERTO-SERVICE SRL (CUI 4995919)
- Cod CPV
- 44531300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 633 RON
- Valoare atribuită
- 633 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.