Atribuită Cumpărare directă

Multifunctionala Canon i-SENSYS MF446X, Laser, Monocrom, Format A4, Retea, Wi-Fi

Număr anunț
DA27258169
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI 11611085)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.641 RON
Valoare atribuită
1.641 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.641 RON

din 1.641 RON estimat