Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparatii lunar pentru 40 sisteme de calcul, 7 multifunctionale/imprimante si retea structuata .Servicii includ :intretinere calculatoare (curatare, devirusare,optimizare sistem de operare,instalare/dezinstalare produse software) si manopera reparatiei echipamentelor. Se asigura functionalitatea retelei si a legaturii la reteaua furnizoruluk de internet.
- Număr anunț
- DA27302253
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
- Furnizor / câștigător
- REL SYSPRO SRL (CUI 11611085)
- Cod CPV
- 50300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.100 RON
- Valoare atribuită
- 23.100 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.