Atribuită Cumpărare directă

Switch AT 48 port GB (Rj45) GS950 cu management, stackabil Rack 19

Număr anunț
DA27252169
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI 11867882)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096 RON
Valoare atribuită
2.096 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096 RON

din 2.096 RON estimat