Atribuită Cumpărare directă

Servicii de printare, copiere, scanare si fax cu transmiter/primire, efectuate pe echipamentele amplasate de ofertant in locatiile achizitorului si pe cele apartinand achizitorului, cu asigurarea gratuita a cartuselor, pieselor de schimb, consumabile, verificarii tehnice si intretinerii echipamentelor in stare buna de functionare. - Copiere/printare a/n(echipament proprietate Xeroservice)72.00 lei/1000 copii-print A4 - Copiere/printare a/n(echipament proprietate Apavil)62.00 lei/1000 copii-print A4 - Copiere/printare color(echipament proprietate Xeroservice)360.00 lei/1000 copii-print A4 - Copiere/printare color(echipament proprietate Apavil)280.00 lei/1000 copii-print A4 Obligatiile partilor se vor stabili prin contract. Valoarea lunara a serviciilor prestate se calculeaza prin inmultirea numarului de pagini imprimante/copiate rezultate din generarea de catre prestator a Raportului de activitate a echipamentelor, cu pretul unitar/pagina. Scanarea si trimiterea documentelor prin fax nu vor fi tarifate. Propunere clauze contractuale conform document atasat. Durata contractului: 10 saptamani Valoarea totala a serviciilor prestate in baza contractului nu va depasi suma de 39975,00 lei, la care se adauga TVA.

Număr anunț
DA27256922
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.975 RON
Valoare atribuită
39.975 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.975 RON

din 39.975 RON estimat